top of page

ДОРОСЛІ

курс підходить для будь-якого віку та рівня володіння мовою

для детальної інформації про підручники клацніть на фото

image.webp

Наші дорослі учні працюють за новим виданням підручника Speak Out. Тут зібрані цікаві завдання і вправи для збалансованого вивчення актуальних тем та покращення усіх навиків: говорінння, слухання, письма та читання. Підручник вдало подає нову лексику та граматику, не перевантажуючи учня інформацією, що забезпечує ефективне вивчення та запам'ятовування матеріалу.

Серед інших переваг Speak Out 2nd:

  • особистий он-лайн кабінет з домашніми завданнями, відео та аудіо матеріалами. Вчитель отримує Ваші результати і на уроці аналізує лише проблемні моменти, перевірка домашнього не забирає часу на уроці.

  • формат відповідає вимогам міжнародних іспитів, що дозволяє затвердити свій рівень після завершення курсу.

  • у кожному розділі є відео BBC на актуальну тему для кращого ознайомлення з вимовою носіїв мови та покращення навиків слухання.

ПРОЙТИ ТЕСТ
І ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС
 

БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКА
курс підходить для будь-якого віку та рівня володіння мовою

100325BusinessPartnermbobanner.png

Цей курс, орієнтований на бізнес англійську, покращить професійне володіння учнями англійською мовою та основні навички працевлаштування
З Business Partner Ви одночасно досягаєте прогресу у вивченні англійської мови, та стаєте більш обізнаними у сфері бізнесу та працевлаштування. 

Учні цього курсу покращують функціональну мову та практикують усі навички, включаючи письмо, граматику та вимову.

Курс передбачає наявність індивідуального онлайн кабінету на платформі, де кожен учень зможе виконувати домашнє завдання з будь-якого пристрою. Це заощаджує час уроку і дозволяє вчителю ефективно спланувати роботу над помилками учнів. 

ПРОЙТИ ТЕСТ
І ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС
 

Ми тут

bottom of page