top of page

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ

DSC_0825.jpg

Вітаю на нашій сторінці!

Я  - Марта, викладач англійської мови, мама двох дітей та засновниця проекту EasyLearning. В роботі з моїми учнями я постійно відчувала брак матеріалів, які би допомогли вивчати складні теми легко і без зусиль.

Через деякий час після виходу в декретну відпустку, у мене з'явилась ідея розробити те, чого мені завжди так бракувало. Так з'явилися наші перші флешкартки, а з ними і наш бренд - Easy Learning. Від того часу вже було випущено багато наших матеріалів, а ще більше є у планах.

 

Наступним кроком було заснування курсів англійської мови. Хотілося врахувати найменші деталі і нюанси для створення моделі ідеального уроку, підібрати найсучасніші підручники, знайти найкращих вчителів і створити комфортне середовище для навчання. Задоволені клієнти, позитивні відгуки та хороші результати наших учнів на екзаменах є найкращою винагородою за наші старання! 

Ми не плануємо зупинятися на досягнутому і запрошуємо Вас полюбити і вдосконалити англійську разом з нами! Адже Ви - наша найбільша мотивація!

Підпишись на нас в соцмережах

  • Facebook
  • Instagram

Ми тут

bottom of page